Przyjazd:           Ilość dni:          

Promocja

Romantyczny Pobyt

Pokój 2-osobowy

Przestronne Łazienki

Nabierz energii!

Rozpocznij dzień pysznym, bogatym śniadaniem.

Wreszcie wypocznij

Wybierz stylowo urządzone, komfortowe pokoje.

Obiekty kulturalne oraz handlowe

Fanów dobrego kina zapraszamy do oddalonych zaledwie o kilka kilometrów kin. Najbliższe kino to Kino Krewetka oraz Kino Kameralne oferujące miłośnikom dużego ekranu niezapomnianą dawkę ambitnego kina niszowego.

  • www.cinema-city.pl
  • www.neptunfilm.pl

Miłośnikom rozrywki na scenie teatru polecamy wybitne obiekty, w których z pewnością zaspokoją swoje potrzeby pasjonaci aktorstwa:

  • http://www.teatrwybrzeze.pl/
  • http://www.teatrminiatura.pl/
  • http://www.baltyckiteatrtanca.pl/

Polecamy również Polską Filharmonię Bałtycką:

  • www.filharmonia.gda.pl

Gdańsk jako miasto nasycone historią i kulturą może poszczycić się wieloma obiektami kulturowym, które warto odwiedzić. Takich punktów na mapie Gdańska jest wiele. Szczególnie polecamy kilka z nich.
Europejskie Centrum Solidarności
Instytucja powołana została w roku 207 jako obiekt mający za zadanie połączyć w jednym miejscu funkcje edukacyjno-naukowe, muzealne, kulturalne. W ECS organizowane będą wystawy, projekcje filmowe, realizowane będą projekty, festiwale i wydarzenia kulturalne.
ECT nie jest tylko muzeum, to miejsce rozsławiające wiedzę o Solidarności. Główne zadanie to promowanie historii w Polsce i Europie. Obiekt otwarty został pod koniec sierpnia w 34 rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych, a znajduje się przy pomniku Poległych Stoczniowców oraz pamiętnej Bramy nr 2 Stoczni Gdańskiej.

Strefa Historyczna Wolne Miasto Gdańsk, ul. Długi Targ 25/27, Gdańsk
Na wystawie zobaczyć można eksponaty z czasów Wolnego Miasta Gdańsk, utworzona przez Towarzystwo Przyjaciół Gdańska. Eksponaty zebrane przez twórców wystawy przedstawiają przedmioty codziennego użytku Gdańszczan, głownie dokumenty, paszporty, dowody osobiste etc.
By wczuć się w atmosferę miasta i poznać życie Gdańszczan minionego wieku, warto odwiedzić to miejsce.

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska
ul. Długa 47 , 80-831 Gdańsk
W Gdańskim Muzeum Narodowym znajdziemy 6 oddziałów: fotografii, sztuki dawnej, współczesnej, sztuki ludowej, tradycji szlacheckiej i muzycznej. Eksponatem, z którego Muzeum jest dumne jest „Sąd Ostateczny” Hansa Memlinga. Muzeum Narodowe w Gdańsku to 6 oddziałów prezentujących sztukę dawną, współczesną, fotografie, sztukę ludową, tradycję szlachecką.
Muzeum Narodowe w Gdańsku narodziło się ze scalenia w jeden obiekt Miejskiego Muzeum i Muzeum Rzemiosł Artystycznych.
Do powstania obiektu przyczyniła się Fundacja Carla G. Klos.
W skład muzeum wchodzą: Oddział Sztuki Nowoczesnej, Etnografii, Zielona Brama, Galeria Fotografii, Muzeum Hymnu Narodowego (Będomin), Muzeum Tradycji Szlacheckiej ( Waplew Wielki).

Narodowe Muzeum Morskie Ołowianka 9/13, 80-751 Gdańsk
Misja Muzeum jest troska o kulturowe i techniczne dziedzictwo, które realizuje się gromadząc i zabezpieczając zabytków powiązanych z żeglugą, okrętami, rybołówstwem a także militarną stroną oraz edukacją morską. Cele Muzeum realizowane sa poprzez projekty badawcze, archeologiczne i inne.

Wybierając Villę Angelę znajdą się Państwo w pobliżu wielu cenionych i chętnie odwiedzanych przez turystów obiektów i galerii handlowych. W pobliżu znajduje się:

  • Galeria Bałtycka oferująca klientom ponad 200 sklepów – www.galeriabaltycka.pl
  • Galeria Madison –  www.madison.gda.pl
  • Fashion House Outlet – www.fashionhouse.pl
  • IKEA – www.ikea.com

W odległości zaledwie 5 km znajduje się Stadion PGE Arena, w odległości ok. 9 km Hala ERGO Arena.
Odpoczywając w Villi Angela można rozkoszować się spokojną okolicą z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Dogodne położenie obiektu pozwala na szybkie przeniesienie się na gwarne ulice Starego Miasta, by znaleźć się w sercu trójmiejskich wydarzeń i atrakcji. Miły, pomocny i profesjonalny personel sprawi, że z chęcią odwiedzą nas Państwo ponownie.

VN:F [1.9.22_1171]
Ocena: 5.0/5 (2 głosów)
Obiekty kulturalne oraz handlowe, 5.0 z 5 w oparciu o 2 głosw

Villa Angela Gdańsk

Kameralny obiekt zlokalizowany w centrum Gdańska. Z komfortowymi pokojami i pysznym śniadaniem. Zapraszamy!

ul. Beethovena 12
Tel. + 48 (0) 58 302 23 15
villa@villaangela.pl

Polityka Prywatności

Promocje

Hot Deal!

Szukasz taniego nocl

Romantyczny Weekend

Spędź z Ukochaną Oso

Nasza lokalizacja