M

MENU

Harmonia unikalnych smaków

Wykwintne steki z dojrzewającej wołowiny, świeże owoce morza, czy selekcjonowane sery i wędliny z naszej karty, porywają gości tego wyjątkowego miejsca w wyrafinowaną podróż do świata kulinarnego kunsztu, do którego chce się wracać.

Rowery elektryczne

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Europejskie Centrum Solidarności

Europejskie Centrum Solidarności to muzeum, poświęcone ludziom i idei ruchu „Solidarność”. Znajduje się na terenie starej stoczni, tuż obok historycznej bramy nr 2 oraz pomnika poległych stoczniowców. Latem dodatkową atrakcją są piękne fontanny.

Muzeum II Wojny Światowej

Muzeum II Wojny Światowej znajduje się o krok od gdańskiej starówki (200 metrów od historycznego budynku Poczty Polskiej, przy placu Władysława Bartoszewskiego). Wystawa główna zajmuje powierzchnię niemal 5 tys. m2, dzięki czemu jest jedną z największych wystaw na świecie. Oprócz tego, muzeum oferuje również wystawę dla dzieci do 12 roku życia, ukazującą warunki w jakich mieszkali Polacy w czasie wojny, jak i po niej. Wizyta w tym miejscu na pewno nie będzie nudną lekcją historii.

Zarezerwuj pobyt

w najlepszej cenie tylko przez: telefon, email lub online

Beethovena 12
80 – 171 Gdańsk

58 302 23 15

villa@villaangela.pl